height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


28. ŘÍJNA

Den vzniku samostatného
Československého státu

Chcete zábavně vysvětlit důvod tohoto svátku Vašim dětem?

Děti předškolního věku bývají přirozeně zvídavé a zajímá je, co se děje okolo nich. Jak jim vysvětlit proč je 28. října státní svátek? Jaké informace jsou úměrné jejich věku? Co jim vyprávět a jaké aktivity a materiály k tomu použít? A jak to celé udělat, aby společný čas byl zábavný pro ně i pro Vás?
Přečtěte si můj sešit 28. ŘÍJNA: Den vzniku samostatného Československého státu, který je nabitý podklady k zajímavým činnostem.

NAPSALA JSEM PRO VÁS EBOOK, KDE SE S VÁMI PODĚLÍM O OVĚŘENÉ AKTIVITY, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Ukáži Vám, jak vyprávění o státním svátku využít k dalším činnostem.
  • Nabídnu Vám pracovní listy, poskytnu text vhodný pro děti předškolního věku, a hlavně zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření.
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, na co si dát pozor.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí je to diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eSešitu najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

S mým souborem aktivit ke státnímu svátku ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledání vhodných aktivit.  už to udělala za Vás.

V mém eSešitu je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eSešitu?

Zaváděcí cena tohoto materiálu je 149Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte klidně celý týden a můžete je využívat opakovaně.

129 Kč

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku podobnou hodinové mzdě předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské pracovní listy.

A co když se vám eSešit nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14 denní garanci vrácení peněz od zakoupení.

Koukněte se, co na eBook říkají ostatní:

Naučné, skvěle připravené s ohledem na menší i větší předškoláky (a klidně i školáky. No vlastně i dospěláky). Zábavné aktivity pro kluky i holky. Spousta doplňkových odkazů pro možnost rozšíření již tak bohatého základního materiálu. Velká spokojenost.
Karla Kavánková
maminka předškoláka
Páni, nevím co k tomu dodat. Je to bohatý, nápaditý a všestranný program na celý týden, ráda jej využiji v naší mateřské škole.
Iva Štikarová
ředitelka MŠ
Vymakaný a úžasný set aktivit. Vhodné i pro první třídu.
Dáša Pöseltová
maminka domškoláků
Ačkoli mám sama hlavu plnou nápadů, 2 dny před kroužkem na toto téma mi přišel do cesty tento fajn eBook. Některé aktivity v kroužku byly inspirované Hanky prací ❤️ Rozhodně tedy její ebook s pracovními listy doporučuji, je tam toho spoustu co jsme nestihli, a to především aktivity na doma pro děti předškolního věku.
Katka z lesa (Kateřina Bruštíková)
lektorka lesních kroužků a programů pro MŠ a ZŠ
Chválím přehlednost, super odkazy a pestré aktivity!
Kateřina Bartošová
maminka a šťastná pesimistka

Skvělý matriál, moc se vám vydařil, ráda jej využiji v centru pro domškoláky. Máte to vážně skvěle vymyšlené!

Bára Křivová Danešová
průvodkyně v centru domškoláků

Stále váháte?

Mrkněte se na materiály k 28. ZÁŘÍ: Svatý Václav, které jsou ke stažení zdarma. 

A pak neváhejte a zkuste sešit i k aktuálnímu státnímu svátku!

Objednejte si eSešit 28. ŘÍJNA: Den vzniku samostatného Československého státu.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Tři malá prasátka                                                                                                                                         Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů