height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


5. ČERVENCE
Den slovanských věrozvěstů
Cyrila a Metoděje

Ví Vaše děti, proč máte 5. července volno? A víte to vy?

Prázdniny - neprázdniny, každý den je příležitostí dozvědět se něco nového! Začátek prázdnin volá po sladkých dnech nicnedělání, ale bylo by škoda nevědět proč mámy a tátové nemusí do práce a můžete být pohromadě. Kdo byl Cyril? A kdo Metoděj? Odkud se tu vzali a co tu chtěli? A proč je vlastně oslavujeme? U mě se to všechno dozvíte! Zábavně, třeba tematickou bojovkou pro předškoláky a mladší školáky.

NAPSALA JSEM PRO VÁS EBOOK, KDE SE S VÁMI PODĚLÍM O OVĚŘENÉ AKTIVITY, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Ukáži Vám, jak téma státního svátku využít jako podklad k dalším činnostem.
 
  • Nabídnu Vám text s historickými fakty upravený pro děti předškolního věku a mladší školáky. 
 
  • Poskytnu Vám zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření.
 
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, abyste si udrželi jejich pozornost.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eSešitu najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

 

S mým souborem aktivit ke státnímu svátku ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledání vhodných aktivit.  už to udělala za Vás.

V mém eSešitu je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eSešitu?

Zaváděcí cena eSešitu je 99Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte klidně celý týden a můžete je využívat opakovaně.

99 Kč

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku nižší než hodinová mzda předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské omalovánky či pracovní listy.

A co když se vám eSešit nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení.

BONUS

A jako dárek k eSešitu dostanete listy k cyrilometodějské stopovačce, které se vám budou hodit, pokud budete děti seznamovat s tématem venku, třeba při výletu. Listy si jednoduše vytisknete a připevníte mezi fáborky. Záměrně jsem vybrala úkoly, které nevyžadují žádnou extra přípravu a můžete hned vyrazit.

Koukněte se, co na eBook říkají ostatní:

Velmi zábavné a nápadité aktivity pro děti. Historie Cyrilometodějského období popsána pro děti úžasně srozumitelně.
Ráda e-book doporučuji.
Tereza M.
maminka předškoláků

Stále váháte?

Mrkněte se na materiály k 28. ZÁŘÍ: Svatý Václav, které jsou ke stažení zdarma. 

A pak neváhejte a zkuste sešit i k aktuálnímu státnímu svátku!

Objednejte si eSešit 5.ČERVENCE – Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2022 5.ČERVENCE – Cyril a Metoděj                                                                                                                       Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů