height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />

Objednávka eBooku
TŘI MALÁ PRASÁTKA

 

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
E-book Tři malá prasátka je ucelený, promyšlený program plný nápadů a inspirace. Líbí se mi zdůraznění pohody a relaxace i vlastní zkušenost Hanky a jejích dětí s aktivitami. Najdete zde činnosti z různých odvětví – od experimentů, rozšiřování slovní zásoby, přes pohybové činnosti až třeba k land artu. Umím si představit podle tohoto e-booku pracovat se skupinou nejmladších dětí u nás v mateřské škole.
ivča3
Iva Štikarová
ředitelka MŠ
Pokud mají Vaše děti rády pohádku O třech malých prasátkách a čtení už nestačí, je tento ebook tou správnou volbou. My jsme v něm našli nejen šablony loutek a návod, jak si tuto pohádku zahrát, ale také plno dalších aktivit, které jsou s pohádkou spojené. Děti hodně bavilo s vlkem foukat pomocí fénu (v ebooku je šablona na vytvoření hlavy vlka, která se nasadí na fén), nebo vážit na váze různé předměty a materiály (zjistí, proč některé jdou snadno odfouknout a některé ne). Obsahuje i kreativní nápady na hry venku. Ebook mě mile potěšil, je nadupaný zajímavými náměty na hry a činnosti s dětmi. Stále nám zbývá plno aktivit, které jsme nestihli vyzkoušet.
E-book Tři malá prasátka doporučuji velkým i malým čtenářům, o zábavu budete mít postaráno. Díky námětům a loutkám, které uvnitř najdete si můžete s dětmi zahrát divadýlko i užít jiné zábavné aktivity na ven i domů.
Děkuji za skvěle zpracovaný e-book, těším se na další.
Jsem nadšená a hned jsem měla chuť s dcerami něco vyzkoušet! Spousta možností, doplňků, vzdělávacích aktivit...
V hlavě se mi ihned začaly objevovat další možnosti, rozjela se fantazie. Cítila jsem se být lepší maminkou.
E-book je doplněn fotkami což je fajn.
Mohu jen doporučit!!!
Veronika Humlová
maminka a učitelkaPotřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Tři malá prasátka                                                                                                                                         Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů