height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


SILVESTR
aneb
poslední den roku s dětmi

Chcete připravit dětem aktivity na poslední noc roku?

Asi se mnou budete souhlasit, že poslední noc v roce má s dětmi poněkud jiné grády než kdy dřív. Silvestrovský den není nutně horší, nebo lepší, ale je prostě jiný!
A abyste si ho užili všichni, je fajn mít pro děti připravenou nějakou zábavu. Protože zkrátka v tento den mohou být tak natěšené a nedočkavé, že budou lítat od jednoho k druhému a akorát budou všichni nervózní.
A já mám pro Vás řešení! Aktivity jako na dlani v mém eSešitu SILVESTR.

NAPSALA JSEM PRO VÁS ESEŠIT, KDE SI URČITĚ VYBERETE Z MNOHA OVĚŘENÝCH AKTIVIT, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Obsahuje aktivity nenáročné na přípravu a pomůcky, takže je zvládnete nachystat i na poslední chvíli.
  • Ale zároveň obsahuje i aktivity, které chtějí trochu více času, pro fajnšmekry.
  • V přílohách najdete mnoho stran zábavy k tisku.
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, na co si dát pozor.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí je to diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eSešitu najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

 

S mým souborem aktivit k Silvestru ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledání vhodných aktivit.  už to udělala za Vás.

V mém eSešitu je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eSešitu?

Zaváděcí cena tohoto materiálu je 129Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte poslední den v roce a můžete je využívat opakovaně.

129 Kč

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku podobnou hodinové mzdě předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za Vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské pracovní listy.

A co když se Vám eSešit nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech Vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14 denní garanci vrácení peněz od zakoupení.

Koukněte se, co na eBook říkají ostatní:

Sešit je opět nabitý bezva aktivitami, které najdou využití jak při oslavách konce roku s vlastními dětmi, tak i v mateřské škole v prvním týdnu nového roku, ale klidně i při oslavách narozenin.
Radka Manová
učitelka MŠ a maminka
eSešit je čerstvě v nabídce, postupně budu přidávat další recenze

Stále váháte?

Mrkněte se na materiály k 28. ZÁŘÍ: Svatý Václav, které jsou ke stažení zdarma. 

A pak neváhejte a zkuste sešit i k aktuálnímu svátku!

Objednejte si eSešit SILVESTR a připravte dětem bezva poslední den tohoto roku.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Silvestr                                                                                                                                         Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů