height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


VÁNOCE

Vánoční svátky a tradice

Už víte, co budete dělat s dětmi o vánočních prázdninách?

Rádi byste dětem vysvětlili i hlubší smysl Vánoc, a seznámili je s českými tradicemi? Prostě aby neměly pocit, že je to jen den dárků pod stromečkem? Mám pro vás soubor aktivit, který Vám s tím pomůže. Děti předškolního věku bývají přirozeně zvídavé a zajímá je, co se děje okolo nich. Jak jim vysvětlit proč se slaví Vánoce? Jaké informace jsou úměrné jejich věku? Co jim vyprávět a jaké aktivity a materiály k tomu použít? A jak to celé udělat, aby společný čas byl zábavný pro ně i pro Vás?
Přečtěte si můj sešit VÁNOCE, který je nabitý podklady k zajímavým činnostem.

NAPSALA JSEM PRO VÁS EBOOK, KDE SE S VÁMI PODĚLÍM O OVĚŘENÉ AKTIVITY, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Ukáži Vám, jak vyprávění o vánočních svátcích a tradicích využít k dalším činnostem.
  • Nabídnu Vám pracovní listy, poskytnu text vhodný pro děti předškolního věku, a hlavně zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření.
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, na co si dát pozor.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí je to diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eSešitu najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

 

S mým souborem aktivit k vánočním svátkům ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledáním vhodných aktivit.  už to udělala za Vás.

V mém eSešitu je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eSešitu?

Zaváděcí cena tohoto materiálu je 149Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte klidně celé svátky a můžete je využívat opakovaně.

149 Kč

Bonus

LIST S NÁPADY NA ŠTĚDRÝ DEN

 

Aktivity které zvládne s dětmi třeba i tatínek, aby maminka mohla doma vše v klidu připravit.

 

A nebo můžete vyrazit všichni společně.

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku podobnou hodinové mzdě předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské pracovní listy.

A co když se vám eSešit nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14 denní garanci vrácení peněz od zakoupení.

A co na eSešit VÁNOCE říkají ti, kteří jej už mají v ruce?

Zprvu jsem si říkala, E-Sešit Vánoce, vždytˇ je toho všude tolik... Ale zvědavost mi nedala: "Hanka to má vždy prostě pojaté jinak..." A opravdu! Propojení koled, dramatizace a překážkové dráhy a další... Pod opravdu konkrétním info o daném tématu k Vánocům možnost dozvědět se či prozkoumat něco navíc v odkazech, které se rozbalí po kliknutí-to je pro mě pecka/ hodiny by mi trvalo vše na internetu dohledat a ověřit... A spoustu info jsem si ráda připomněla i jako dospělák, je neuvěřitelné, co toho zapomenete.... Skvělá návaznost aktivit a nových poznatků, které jsou přidávané postupně. Vlastní Hanky zkušenost. Pokusy upgrady, rozmanitost aktivit... Odkazy na noty, hudební hádanky- úžasné! Zamyšlení se nad obdarováním a dárky.... Hani moc děkujeme. Za mě jako učitelku skvělý materiál a nemusím nic vyhledávat! A za mě jako maminku: dcerce není dobře a i přesto ji zaujaly pracovní listy a úkoly a přivedly na jiné myšlenky, než jen že bolí bříško.... Díky!
Veronika Humlová
učitelka MŠ a maminka předškolaček
Je to úžasné jako všechny ostatní eSešity. Už se těším až budeme procházet a dělat všechny aktivity.
Radka Váňová
maminka a pravidelná zákaznice

Stále váháte?

Mrkněte se na materiály k 28. ZÁŘÍ: Svatý Václav, které jsou ke stažení zdarma. 

Nebo vyzkoušejte vánoční pracovní listy.

A pak neváhejte a zkuste sešit i k aktuálním svátkům!

Objednejte si eSešit VÁNOCE.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Vánoce                                                                                                                                       Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů