height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


VELIKONOCE

tradičně i netradičně

Chcete si s dětmi o Velikonocích užít hodně zábavy?

Přemýšlíte jak vyplnit čas o velikonočních prázdninách, ale nic moc jiného než barvení vajíček a pomlázka Vás nenapadá? Mám pro Vás řešení. Sepsala jsem sešit plný ověřených aktivit, které jsem v průběhu let s dětmi ve školce i doma vyzkoušela a vy tak budete mít inspiraci jako na dlani. Stačí prolistovat a vybrat si. Pojďte si přečíst více 😉

NAPSALA JSEM PRO VÁS ESEŠIT, KDE SE S VÁMI PODĚLÍM O OVĚŘENÉ AKTIVITY, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Ukáži Vám, jak velikonoční příběh a tradice využít k dalším činnostem.
  • Nabídnu Vám pracovní listy, poskytnu text vhodný pro děti předškolního věku, a hlavně zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření a hraní.
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, na co si dát pozor.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí je to diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eSešitu najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

S mým souborem aktivit ke státnímu svátku ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledání vhodných aktivit.  už to udělala za Vás.

V mém eSešitu je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eSešitu?

Zaváděcí cena tohoto materiálu je 129Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte klidně celý týden a můžete je využívat opakovaně.

129 Kč

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku podobnou hodinové mzdě předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské pracovní listy.

A co když se vám eSešit nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14 denní garanci vrácení peněz od zakoupení.

Koukněte se, co na eBook říkají ostatní:

Nabušený materiál, ve kterém jako maminka dvou předškoláků najdu spoustu inspirace!​
Klára Poláková
maminka předškoláků
Děkuji za materialy k Velikonocům. Příběh Ježíše je výstižný i pro malé děti. Plno her, pracovních listů, také nápadů a zvyků. Vše je psané srozumitelně a uchopitelně. Vyplňování jsme si užily a naučily se nové věci.
Eva Lyli Hladíková
Ďakujem za úžasný materiál bolo to skvelé prečitala som to na jeden krát. Veľmi krásne jednoducho a príjemne napísané. Veľa zaujímavých informácií jednoducho podané aj pre najmenších. Myslím si, že ste odviedli skvelú prácu. ​
Renata Gelienova
maminka
Ten sešit je super! Texty krátké výstižné. Ráda se synem tvořím, nepovažuji se ale za příliš kreativní, takže rozhodně takovýto soubor aktivit jedině uvítám!
Lucie Ondřejka
maminka
Moc děkuji. Super, děti ve školce plně využily.
Hana Konečná
učitelka MŠ

Stále váháte?

Mrkněte se na materiály k 28. ZÁŘÍ: Svatý Václav, které jsou ke stažení zdarma. 

A pak neváhejte a zkuste sešit i k aktuálnímu státnímu svátku!

Objednejte si eSešit VELIKONOCE.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Hana Kropáčková                                                                                                                                     Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů