height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=3090403547948578&ev=PageView&noscript=1" />


TŘI MALÁ PRASÁTKA

Zná Vaše dítě tuto pohádku?

Ať už je to pohádka oblíbená, nebo se s ní teprve seznámíte, pojďte ji využít k tomu, aby se Vaše dítě rozvíjelo, učilo a užili jste si spoustu společné zábavy!

NAPSALA JSEM PRO VÁS EBOOK, KDE SE S VÁMI PODĚLÍM O OVĚŘENÉ AKTIVITY, KTERÉ VAŠE DÍTĚ ZAUJMOU.

  • Ukáži Vám, jak pohádku využijete k dalším činnostem.
  • Nabídnu Vám šablony loutek, poskytnu text pohádky, a hlavně zásobník zábavných aktivit a námětů k tvoření.
  • Mimo jiné získáte i praktické rady, jak při práci s dětmi postupovat, abyste si udrželi jejich pozornost.

Jmenuji se Hanka a jsem učitelka. Pro mnoho lidí je to diagnóza. Pro mě bezva práce. Už jako malá jsem měla ráda děti, pohádky, tvoření a objevování. V této profesi je obsaženo vše. 

Ohromně mě baví připravovat program pro děti, hledat inspiraci, vymýšlet nové aktivity a ideálně vše propojit pohádkou, příběhem, říkačkou, písničkou nebo prostě tématem. To je totiž to, co děti zaujme, rády se účastní a jen tak mimochodem se dozvídají nové věci, procvičují, co jim ještě moc nejde, nebo se něco nového naučí. Taková škola hrou v praxi.

Mám dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi, jako učitelka, vychovatelka, vedoucí na táborech, au-paire a teď i jako maminka. Velmi mě baví vymýšlet zajímavý program pro děti, který je nejen zabaví, ale také něco nového naučí. A právě takové ucelené programy nabízím i Vám, dalším maminkám, babičkám, tetičkám i třeba paním učitelkám, které nemají času nazbyt. Hledat inspiraci z různých zdrojů je časově náročné, a vy díky mým souborům aktivit, můžete tento čas využít rovnou ke hře s vašimi nejmilejšími.

Co v eBooku najdete?

Ušetřete váš drahocenný čas!

 

S mým souborem aktivit k oblíbené pohádce Vašeho dítěte ušetříte čas. Vyhnete se hodinám stráveným na internetu a hledání vhodných aktivit.  už to udělala za Vás 😉

V mém e-booku je mnoho aktivit, které zaměstnají vaše dítko od hlavy až po paty a ještě si spolu užijete spoustu zábavy. 

A možná si vysloužíte od Vašeho dítka i slova chvály, ačkoliv rozzářená očka a smysluplně strávený společný čas jsou také dostatečnou odměnou!

Jaká je cena eBooku?

Zaváděcí cena eBooku Tři malá prasátka je 149Kč. 

Za cenu vstupenky do zábavního parku, či herny, získáte návod na aktivity, kterými si ozvláštníte klidně celý týden a můžete je využívat opakovaně.

149 Kč

Napadá Vás, že byste si takový program dokázali sestavit sami? Že je podobných nápadů plný internet? 

Ano! Nepochybně byste to dokázali. Ale strávili byste tím na internetu a v knihách několik hodin… Tady máte vše za částku podobnou hodinové mzdě předškolního pedagoga, nebo třeba chůvy. Já už aktivity sepsala za vás a k nim připojila mé zkušenosti, tipy a autorské loutky či pracovní listy.

A co když se vám eBook nebude líbit? Nebude splňovat Vaše očekávání? Jednoduše se mi ozvete a já Vám vrátím peníze! Byla bych ráda, aby má práce pomáhala na správných místech, aby to nebyla jen další položka v souborech vašeho počítače. A proto Vám poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení mého eBooku Tři malá prasátka.

BONUS

A jako dárek k ebooku dostanete seznam věcí, které se vám k aktivitám budou hodit. Je to list k vytištění, na kterém jsou všechny pomůcky a předměty, které budete potřebovat, pokud se rozhodnete využít aktivity z ebooku od začátku do konce. A vy můžete jednoduše odškrtávat. Pokud si vyberete jen některé činnosti, příslušné pomůcky zvýrazníte zvýrazňovačem a odškrtáte si při přípravě pouze ty.

Koukněte se, co na eBook říkají ostatní:

E-book Tři malá prasátka je ucelený, promyšlený program plný nápadů a inspirace. Líbí se mi zdůraznění pohody a relaxace i vlastní zkušenost Hanky a jejích dětí s aktivitami. Najdete zde činnosti z různých odvětví – od experimentů, rozšiřování slovní zásoby, přes pohybové činnosti až třeba k land artu. Umím si představit podle tohoto ebooku pracovat se skupinou nejmladších dětí u nás v mateřské škole.
Iva Štikarová
ředitelka MŠ
Jsem nadšená a hned jsem měla chuť s dcerami něco vyzkoušet! Spousta možností, doplňků, vzdělávacích aktivit... V hlavě se mi ihned začaly objevovat další možnosti, rozjela se fantazie. Cítila jsem se být lepší maminkou. E-book je doplněn fotkami což je fajn. Mohu jen doporučit!!!
Veronika Humlová
učitelka na rodičovské dovolené
Ebook Tři malá prasátka doporučuji velkým i malým čtenářům, o zábavu budete mít postaráno. Díky námětům a loutkám, které uvnitř najdete si můžete s dětmi zahrát divadýlko i jiné zábavné aktivity na ven i domů. Děkuji za skvěle zpracovaný eBook těším se na další.
Kristýna Houšková
bezpečnostní expertka
kristynahouskova.cz
Pokud mají Vaše děti rády pohádku O třech malých prasátkách a čtení už nestačí, je tento ebook tou správnou volbou. My jsme v něm našli nejen šablony loutek a návod, jak si tuto pohádku zahrát, ale také plno dalších aktivit, které jsou s pohádkou spojené. Děti hodně bavilo s vlkem foukat pomocí fénu, nebo vážit na váze různé předměty a materiály . Obsahuje i kreativní nápady na hry venku. Ebook mě mile potěšil, je nadupaný zajímavými náměty na hry a činnosti s dětmi. Stále nám zbývá plno aktivit, které jsme nestihli vyzkoušet.
Kateřina Kaderková
maminka
katerinakaderkova.cz

Stále váháte?

Mrkněte se na mou prvotinu Mášenka a tři medvědi

A pak neváhejte a zkuste i další pohádku!

Ať vám nedojdou nápady pro sychravé dny.

Objednejte si eBook Tři malá prasátka.Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na info@hanakropackova.cz.

Ráda Vám pomohu a poradím!

© 2021 Tři malá prasátka                                                                                                                                         Kontakt     /    Obchodní podmínky     /   Ochrana osobních údajů